Languages

HAKKIMIZDA
''Dededen Toruna Osiana Hotel''

Eski bir rum evi olan Osiana Hotel 2015 yılında günümüzün modern hotel standartlarına uygun olarak restore edilip 9 oda ile siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.  Osiana Hotel'de Türk Mutfağının eşşiz tatlarının sunulduğu restorant ve bar hizmetimizde bulunmaktadır.

Hotel Sorumlusu Hatice Hanım ve güleryüzlü Hotel Personelimizle size en iyi hizmeti sunmak ve unutulmaz bir kapadokya deneyimini yaşatmak için sizleride Osiana Hotel Mustafapaşaya Bekliyoruz.Osiana Hotel'e yakın gezilebilecek yerler ( vadiler ve açık hava müzeleri)


Beydere, Gibos, Goligoli, Gomeda Vadisi ,Damsa Barajı , aya nikola, nikola, st barbara, st stefanos,st vasilyos,eleni, st stavros&gavril, Aios Vasilios, Konstantin-Heleni,Alakara Kilisesi, Aziz Basil Şapeli

Osiana Hotel'de 9 Oda bulunmakta, Bazı odalar kemerli tavan içermekte olup. Her oda geleneksel Osmanlı, Selçuklu ve Hitit stilinde dekore edilmiştir. Bazı odalarda ayrıca özel bir spa küveti de mevcuttur.

Günlük kahvaltı açık büfe olarak servis edilir.

Mustafapaşa şehir merkezi tesise yürüme mesafesindedir. Nevşehir Kapadokya Havaalanı 55 km uzaklıktadır.

Ayrıca Hotelimizde Tüm Odalarda Ücretsiz Wi-fi Bulunmakta.
Copyright © 2015 All Reserved Osiana Hotel Mustafapaşa ( Sinasos) Ürgüp Cappadocia
göreme cave hotel göreme cave hotel göreme cave hotel göreme cave hotel göreme cave hotel göreme cave hotel göreme cave hotel göreme cave hotel göreme stone house göreme cave hotel göreme cave hotel göreme cave hotel mustafapaşa cave hotel mustafapaşa cave hotel mustafapaşa cave hotel uçhisar cave hotel nevşehir hotel nevşehir web tasarım göreme cave hotel nevşehir taksi ürgüp hotel mustafapaşa cave hotel ürgüp hotel göreme cave hotel göreme hotel